
Жіноча міні сумочка під рептилію з брелоком. Маленька сумка клатч лакова червона з брелочком Чорний TS
990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1544Р-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴









