
Складана туристична раковина для миття посуду 10L Rocktrail TS
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100345474003-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складана туристична, похідна раковина для миття посуду 10L Rocktrail
Опис товару:
Для миття посуду на природі або в кемпінгу.
Герметичні шви.
Гнучка та компактна.
Посилені краю.
Зручні ручки для транспортування.
Об'єм: приблизно 10 л.
Характеристики:
Розміри: 29,5 x 18 x 30 см (Ш x В x Г).
Матеріал: EVA.
Вага: 230 г.
Об'єм: 10 л.
Виробник: Rocktrail.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 29.5 мм |
| Довжина (1) | 29.5 |
| Матеріал | ПВХ |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Об' єм (1) | 10 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Нове |
| Товщина | 18 мм |
| Товщина (1) | 18 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Ширина (1) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴

