
Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex сіра TS
99 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBC-130BK-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex сіра
Опис моделі:
Одне основне відділення на блискавці.
Колір сірий.
Матеріал: штучна замша.
Основне відділення: 8,7 х10, 8х3 см.
Зовнішні розміри: 8,9 х11, 4х3, 2 см.
Виробник: Sumdex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11.4 мм |
| Довжина | 3.2 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 8.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина (1) | 3.2 |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



