
Дитяча солом'яна сумочка з оленем брелком,міні сумка маленька плетена Bamby для дівчаток TS
520 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1255Д-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитяча солом'яна сумочка з оленем брелком, міні сумка маленька плетена Bamby для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: вставки екошкіра + штучна солома (тканинні волокна);;
Максимальна довжина плечового ременя довгого: 113 см;
Висота: 18 см;
Довжина: 23 см;
Ширина основи: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴









