-18%

Жіночий рюкзак міський прогулянковий різнокольоровий рюкзачок для дівчини
1 100 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1650
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак міський прогулянковий різнокольоровий рюкзачок для дівчини
Матеріал: екошкіра (яскравий та насичений колір як на фото);
Висота: 28 см;
Глибина: 13 см;
Ширина: 25 см;
Якісна металічна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








