
Рюкзак міський 24L Quiksilver Burst II сірий TS
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: eqybp03573 grey-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак 24L Quiksilver Burst II сірий
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу.
Три відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розташований органайзер (три петлі для ручок, одна відкрита кишеня, одна кишеня на блискавці).
Зручні лямки із м'якими сітчастими вставками.
Прошита спинка рюкзака додатково ущільнена.
Характеристики:
Розміри: 45х30х20 см.
Об'єм: 24 л.
Вага: 545 р.
Матеріал: поліестер.
Виробник: Quiksilver.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Вага | 565 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 20 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴









