
Cпортивний рюкзак 20L Reebok Active Core кораловий TS
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHD9897-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак спортивний 20L Reebok Active Core Medium SHD9897 кораловий
Опис товару:
Виготовлений з поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Сітчаста кишеня на боці, яка ідеально підходить для дрібних речей та швидкого доступу.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: кораловий.
Розміри: 44 см 27 см х 13 см.
Об'єм: 20 л.
Вага: 285 г.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вага | 285 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴





