-16%

Чоловічий механічний годинник Forsining ( 21777 ) TS
1 400 ₴
1 169 ₴
- Готово к отправке
- Код: 513-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловічий механічний годинник Forsining
Характеристики:
Оригінальний годинник Forsining;
Механізм: механічний;
Ремінець: екошкіра преміум'якості;
Діаметр циферблата: 4,2 см;
Ширина ремінця: 2,2 см;
Загальна довжина: 23,5 см;
ЦЕНА УКАЗАНА БЕЗ УЧЕТА ПОДАРОЧНОЙ КОРОБКИ. Якщо Вам потрібна коробочка, будь ласка, повідомте про це менеджеру під час оформлення замовлення (+90 грн).
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платежом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Страна производитель | Китай |
| Браслет/Ремешок | Искусственная кожа |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Пол | Мужской |
| Противоударные | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12 часов |
| Хронометр | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Цвет циферблата | Золотистый |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 120 г |
| Диаметр | 42 мм |
| Общая длина | 235 мм |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Золото |
Информация для заказа
- Цена: 1 169 ₴




