Жіночий кросбоді Confident чорний SWT1-206A
Опис товару:
Зручна функціонально за рахунок великих кишень
Має одне велике відділення, усередині якого є кишеня.
З лицьової сторони дві кишені на блискавці.
Дана модель оснащена незнімним, довгим, ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри, див: 29 x 11 x 25
Виробник: Confident
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Довжина | 290 мм |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Середній |
| Плечовий ремінь | Так |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Універсальний |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 250 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



