
Невеликий дитячий рюкзак 10L Lego Parrot синій TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 411511C-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький рюкзак дитячий 10L Lego Parrot Kindergarten Rucksack синій
Опис товару:
з ручкою для перенесення;
м'які регульовані лямки;
нагрудний ремінь забезпечує комфорт;
адресна бірка - місце для вашого імені та прізвища;
світловідбиваючі елементи з усіх боків;
бічна сітчаста кишеня;
приємно легкий у носінні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32 х 24 х 13 см (В х Ш х Г).
Об'єм: 10 л.
Вага: 200 г.
Колір: синій.
Виробник: Lego.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 175 г |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 19 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Глибина | 13.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Обсяг | 5 мл |
| Тип рюкзака | Міські |
| Основні атрибути | |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





