
Міський рюкзак 23,5L Euro2024 чорний TS
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: ian445821-1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міський рюкзак, речмішок 23,5L Euro2024 чорний ian445821-1
Опис товару:
Місткий рюкзак виконаний з міцної синтетичної тканини.
Три відділення на блискавці.
Усередині основного відділення розташована одна відкрита кишеня всередині.
Відділення для невеликого ноутбука на блискавці вздовж спинки.
Переднє відділення з органайзером.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Два сітчасті рюкзаки на бічних поверхнях рюкзака.
Спинка має м'яке сітчасте покриття.
Широкі зручні лямки рюкзака.
Дно рюкзака має гумове покриття.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 47х30х14 см.
Об'єм: 23,5 л.
Вага: 475 р.
Максимальна вантажність: 6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 475 г |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23.5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група (1) | Дорослий |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Діагональ ноутбука (1) | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Крепление на тележку | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип застежки (1) | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴




