
Жіночий рюкзак Case Logic Uplink 26L блакитний TS
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3204580-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий міський рюкзак 26L Case Logic Uplink 3204580 блакитний
Опис товару:
Основне відділення.
Відділення зі спеціальною підкладкою для ноутбука до 15,6 дюймів.
Спеціальна накладна кишеня для планшета до 10 дюймів.
Дві лицьові кишені на блискавці.
Дві бокові сітчасті кишені.
Ручка для перенесення до рук.
Регульовані плечові лямки.
Ущільнена спинка з м'якою підкладкою.
Застібка-блискавка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розмір (ШхВхГ): 30х45х28см.
Об'єм: 26л.
Вага: 0,50 кг.
Виробник: Case Logic.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Країна виробник | Камбоджа |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 28 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Бокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴







