Практичний cпальний мішок призначений для оcінньо-зимових походів. Універсальний і легкий у використанні, компактні габарити, які не займають багато місця. У наповнення використовується холлофайбер (синтепон) 400г/м2, який дуже добре зберігає температуру, завдяки якому буде комфортно навіть при мінусових температурах. Тканина з водонепроникною пропиткою. Цей вид тканини має відмінну міцність, не пропускає повітря і пар. Має високу стійкість до стирання, старіння. Прогумовані тканини досить привабливі за зовнішнім виглядом. Призначаються для виготовлення cпеціалізованого одягу, непромокальних плащів, тентів і сумок.
Тип ткани: Штучні тканини
Тип рисунка:камуфляж
Тон: Чорна та оливка.
Тип обработки:пропитка
По назначению: Для рюкзаків, Для спецодягу, Для тентів, Для чохлів на авто, Технічні
Плотность: 190+/-10
Ширина: 75
Состав: Поліестер 100%
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Сезон | Весна/Осень |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Форма спальника | Одеяло |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 205 см |
| Ширина | 75 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Нейлон |
| Материал подкладки | Синтетика |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴





