-10%

Сумка баул 120літрів камуфляж військова. TS
1 100 ₴
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS-8
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-баул пошито в тканині оксфорд камуфляж має з боку стропи для каримата та додатковий підсумок для лопати .З боку пришиті дві кишені які закриваються на тракторну блискавку пластикову №5.
Виріб виконаний з міцної тканини - Оксфорд з пвх просоченням
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, мисливців, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*40*40. Внутрішня сторона має підкладку.Призначена для зберігання та транспортування амуніції.
ID: 750513014Переглядів: 9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





