-10%

Сумка баул 100 ОКСФОРД 600D сіра. TS
900 ₴
810 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS-21
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для зберігання та транспортування амуніції.По середені пришита тракторна блискавка №5 з двома бігунками.З боку пришиті дві кишені які закриваються на тракторну блискавку пластикову №5.
Виріб виконаний з міцної тканини - Оксфорд 600D PVC СІРА з пвх просоченням.
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, мисливців, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*30*30. Внутрішня сторона має підкладку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 100 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴





