
Сумка баул 120 літрів камуфляж з клапаном TS
1 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: TS-24
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначена для зберігання та транспортування амуніції.По середені пришита тракторна блискавка №5 з двома бігунками.З боку пришиті дві кишені які закриваються на тракторну блискавку пластикову №5.
Виріб виконаний з міцної тканини - Оксфорд з пвх просоченням
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, мисливців, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*40*40. Внутрішня сторона має підкладку.Призначена для зберігання та транспортування амуніції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2 кг |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 120 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 см |
| Длина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Камуфляж |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴




