
Сумка баул 120 літрів Камуфляж. TS
1 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: TS-25
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначена для зберігання та транспортування амуніції.По середині пришита блискавка.З боку пришиті дві кишені які закриваються на тракторну блискавку пластикову №5.
Виріб виконаний з міцної тканини з пвх просоченням.
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.
Додаткова ручка для перенесення розташована в торці баула, що робить його зручним для підтягування та перенесення у вертикальному положенні.
Цей баул буде корисним для рибалок, мисливців, військових, туристів, любителів активного дозвілля. Розмір 90*40*40. Внутрішня сторона має підкладку.Призначена для зберігання та транспортування амуніції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 120 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 см |
| Длина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Мультикам |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴



