-10%

Спальний мішок до - 20 зимовий мультикам камуфляж на флісі + подушка TS
1 860 ₴
1 674 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS-45
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний cпальний мішок призначений для оcінньо-зимових походів.Використовується блискавка тип10 надміцна. Універсальний і легкий у використанні, компактні габарити, які не займають багато місця. У наповнення використовується холлофайбер (синтепон) 400г/м2, який дуже добре зберігає температуру, завдяки якому буде комфортно навіть при мінусових температурах. Тканина повністю водонепроникна. Цей вид тканини має відмінну міцність, не пропускає повітря і пар. Має високу стійкість до стирання, старіння. Прогумовані тканини досить привабливі за зовнішнім виглядом. Призначаються для виготовлення cпеціалізованого одягу, непромокальних плащів, тентів і сумок.
Тип ткани: Штучні тканини
Тип малюнка: костюм
Тон:мультикам.
Тип оброблення:водонепроникна
За призначенням: Для рюкзаків, Для спецодягу, Для тентів, Для чохлів на авто, Технічні
Щільність: 210+/-10
Ширина: 75
Склад: Поліестер 100%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Нове |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення, Спальник-ковдра, Мембрана |
| Сезон | Зима |
| Вікова група | Для дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал спальні | |
| Наповнювач | Синтепон |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Температурний режим | |
| Кількість шарів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674 ₴






