
Спальний мішок двохсторонній -10+компресійний мішок+подушка. TS
1 400 ₴
- Готово к отправке
- Код: TS-97
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Може використовуватись на дві сторони за бажанням.Спальний мішок 205*75 температурний режим до -10.Пошитий з дуже міцної тканини з пропиткою що не допускає проникнення вологи в середину.Внутрішня частина пошита з плащовочної тканини яка забезпечує комфортне використання в любих умовах.Має мішок для зручного трансортування.Пошито як ковдра.В розложиному стані 200*140см.Практичний cпальний мішок призначений для весняно - лтніх походів. Універсальний і легкий у використанні, компактні габарити, які не займають багато місця. У наповнення використовується холлофайбер (синтепон) 300г/м2, який дуже добре зберігає температуру, завдяки якому буде комфортно навіть при невеликих мінусових температурах.В копмлекті йде подушка та компресійна сумка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3 кг |
| Цвет | Оливковый |
| Состояние | Новое |
| Форма спальника | Одеяло с капюшоном |
| Особенности спальника | Компрессионный мешок, Водоотталкивающая пропитка, Спальник-одеяло, Мембрана, Двойная молния |
| Температура экстрима | -10 °С |
| Сезон | Весна/Осень |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 см |
| Ширина | 75 см |
| Материал спальника | |
| Наполнитель | Синтепон |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Материал верха | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴

