Xiaomi Redmi 10 створений дарувати задоволення від використання. Насолоджуйтеся суперчіткою картинкою на 6.5-дюймовому FHD+ дисплеї з частотою оновлення до 90 Гц. Сучасна мобільна платформа на базі MediaTek Helio G88 демонструє стабільність і неймовірну швидкодію під час виконання будь-яких завдань. Система камер 50 МП дарує приголомшливі можливості для фото та відеознімання. Батарея на 5000 мА·год забезпечує цілий день автономної роботи без обмежень.
Унікальні можливості для створення фотошедеврів
З Xiaomi Redmi 10 ви готові до будь-якого фотосценарії. Основна камера з надвисокою роздільною здатністю 50 МП отримує чудові знімки з неймовірним ступенем деталізації, на яких навіть віддалені об'єкти мають чіткий та контрастний вигляд. Надширококутний об'єктив 8 МП знімає чудові пейзажі та панорамні фото. Датчик глибини 2 Мп із підтримкою портретного режиму допоможе зробити фото з розмитим фоном, що відрізняється від професійних знімків. Макрооб'єктив 2 МП дає змогу знімати якісні фото невеликих об'єктів великим планом.
Селфі вашої мрії
Фронтальна камера 8 Мп з AI алгоритмами оброблення зображення отримує яскраві селфі, на яких ви завжди маєте чудовий вигляд. Знімайте звичайні або панорамні селфі та вибирайте найкраще фото, щоб поділитися ним із друзями.
Яскраве звучання
Удосконалені подвійні динаміки відтворюють чистий потужний стереозвук і дають змогу із комфортом спілкуватися або слухати улюблені хіти.
Видатна продуктивність
8-ядерний процесор MediaTek Helio G88 забезпечує чудову продуктивність і дає змогу миттєво справлятися з будь-якими трудомісткими завданнями, чи то перегляд потокового відео у високій роздільній здатності, гра або онлайн-спілкування.
Ємна батарея. Швидке заряджання
Батарея ємністю 5000 мА·год дає можливість багато годин поспіль користуватися Xiaomi Redmi 10 без підзаряджання. Вам гарантовано до 14 годин відтворення відео або до 30 годин розмов. Швидке підзаряджання 18 Вт допоможе поповнити заряд на кілька годин роботи прямо перед виходом із дому. Скористайтеся режимом зворотного заряджання потужністю 9 Вт, щоб поділитися енергією, коли це потрібно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Безопасность | Сканер отпечатков пальцев сбоку, Разблокировка за лицом |
| Беспроводные технологии | NFC |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| ОС | Android |
| Разъемы | Type-C |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Белый |
| Мультимедиа | |
| Вспышка | Светодиодная |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Фотокамера | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | До 512 Гб |
| Объем оперативной памяти | 4 MB |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Слоты карты памяти | SD |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2400*1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Питание | |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 161.95х75.53х8.92 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигация | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Наличие NFC | с NFC |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | более 48 МП |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 512 ГБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 2400x1080 |
| Разъем | USB Type-C |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 747 ₴









