Візуалізуйте свою перемогу з ігровим монітором MSI G274F. Обладнаний матрицею Rapid IPS з частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 1 мс (GtG), MSI G274F надасть вам конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Насолоджуйтеся плавним ігровим процесом без розривів завдяки вбудованій технології адаптивної синхронізації під час використання сумісної відеокарти.
Особливості
Матриця Rapid IPS — забезпечує надшвидкий відгук в 1 мс (GtG, хв) і має оптимальні кольори та яскравість екрана.
Частота оновлення 180 Гц — реагуйте швидше завдяки плавнішому геймплею.
Час відгуку 1 мс (GTG) — чіткіше зображення під час руху.
Технологія Night Vision — добре розрізняйте кожну деталь у темряві, знаходьте та атакуйте ворогів, перш ніж вони вас помітять.
Широка колірна гама — кольори та деталі гри матимуть реалістичніший та вишуканіший вигляд.
Технології Anti-Flicker і Less Blue Light — грайте довше без втоми та перенапруги очей.
Широкий кут огляду 178°.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 5.3 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 613.5х472х231.9 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 8 670 ₴





