
Ламінатор 1A 4001 (3010080) ( 0,93 кг ) 20303
1 287 ₴
- В наличии
- Код: 3010080
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Офісний ламінатор.
Легкий і компактний. Простий і зручний в експлуатації.
Рекомендації: для організацій із невеликим обсягом робіт.
Максимальна ширина ламінування — 230 мм.
Індикатор готовності, розігрівання 2-4 хвилини.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 100 мк.
Можливість ламінування фотографій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты (ШхВхГ) | 330х100х58 мм |
| Максимальная толщина пленки | 100 мкм |
| Нагревательный элемент | нет данных |
| Реверс | Нет |
| Скорость | 50 см/мин |
| Скорость (диапазон) | 21-50 см/мин |
| Температура | 110°C |
| Фольгирование | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 287 ₴


