Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO — це гігабітний дводіапазонний комірчастий маршрутизатор Wi-Fi 6, призначений для використання на великих плоских площах, віллах, невеликих магазинах, SOHO та інших сценаріях. Він розроблений для задоволення потреб у високоякісних послугах Wi-Fi нового покоління. Крім того, цей маршрутизатор обладнаний чотирма незалежними підсилювачами потужності для посилення сигналу. Сигнали від цього маршрутизатора можуть долати подвоєну відстань, порівнюючи з сигналами від попередніх маршрутизаторів.
RG-EW3200GX PRO надає один порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с і чотири порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с із максимальною пропускною здатністю доступу 1000 Мбіт/с. Маршрутизатор підтримує стандарт Wi-Fi 6 нового покоління на частотах 2,4 і 5 ГГц. Максимальна швидкість бездротового зв'язку становить 800 Мбіт/с на 2,4 ГГц, 2400 Мбіт/с на 5 ГГц і досягає 3200 Мбіт/за одночасної швидкості. Кількість бездротових терміналів — до 48, що на 50% більше, ніж кількість, підтримувана Wi-Fi 5.
Технологія Ruijie Reyee Mesh забезпечує швидке з'єднання між кількома маршрутизаторами без кабелю або конфігурації. Отже, сигнали Wi-Fi можуть охоплювати всі великі плоскі поверхи, комплексні одиниці, дуплекси та вілли. Крім того, підтримуються гібридні комірчасті мережі з усім сімейством домашніх маршрутизаторів серії EW. Алгоритм настроювання RF, що застосовується до мільйонів точок доступу корпоративного рівня Ruijie, може забезпечити безперешкодний роумінг між пристроями. Користувачі можуть переміщатися по зоні покриття Wi-Fi без переривання обслуговування.
RG-EW3200GX PRO підтримує різні платформи локального та віддаленого керування, як-от інтернет, застосунок Ruijie Cloud. Цей бездротовий маршрутизатор також забезпечує кілька функцій домашнього догляду, зокрема режим батьківського контролю, режим здоров'я, режим Xpress і ексклюзивну розробку системи Smart Life Kit, що відповідає потребам усіх сценаріїв домашнього господарства.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.8 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер / Wisp |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 8 шт |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 190 x 190 x 41 мм |
| Скорость Wi-Fi | 3.1 - 5.0 Гбит/с |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX3200 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Информация для заказа
- Цена: 8 318 ₴









