
Акумуляторна батарея Njoy GP12122F 12 V 12 AH (BTVACATBCTI2FCN01B) AGM ( Чорний ) 31137
1 536 ₴
- Готово к отправке
- Код: GP12122F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Батарея герметична та перезаряджається, забезпечуючи довгострокову та надійну якість. Вони повністю не вимагають обслуговування й мають низьке саморозряджання — всього 3% ємності, зниженої на місяць.
Акумулятор має чудовий час заряджання та перезаряджання, а також розрахунковий термін експлуатації в плавальному режимі та в режимі очікування від 5 до 8 років. Ви отримаєте понад 260 циклів за 100% глибини розряджання.
Ви можете найкраще використовувати акумуляторні або охоронні системи, системи сигналізації, ДБЖ, медичне обладнання, обладнання зв'язку, системи аварійного живлення, електроінструменти, іграшки, кабельне телебачення, контрольне обладнання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг г |
| Высота | 95 мм см |
| Диапазон ёмкости | 10 - 18 А·ч |
| Емкость батареи | 120 А·ч |
| Максимальный ток заряда | нет данных |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F2 |
| Ширина | 98 мм см |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 536 ₴





