Готовий до 99% пристроїв
AC200PL забезпечує номінальну потужність 2400 Вт, покриваючи більшість навантажень в автофургорі або вдома. Увімкніть режим Power Lifting за допомогою BLUETTI App, і ви зможете підняти його на вищий рівень і запускати енергоємні нагрівальні пристрої потужністю до 3600 Вт.
Заряджайте автофургон у будь-який час і в будь-якому місці
Завдяки порту TT-30 ви можете живити свій автофургон безпосередньо від AC200PL, що робить його надійним джерелом енергії на колесах. Ви можете зарядити свій ноутбук, мобільний телефон і камеру, насолоджуючись їжею зі стилем.
Розширена ємність до 8 кВт/год
AC200PL ідеально сумісний із розширювальними батареями B210P, B230 і B300. Ви можете налаштувати ємність до неймовірних 8,448 Вт·год. Розкрити весь потенціал безмежної потужності ніколи не було так просто.
Швидке заряджання серед електростанцій 2 кВт/год
Завдяки прискореному турбозаряджанню потужністю 2400 Вт ви зможете зарядити акумулятор на 80% лише за 1 годину та 1,5 години для повного заряджання! AC200PL встановлює новий стандарт для більшості конкурентів на ринку. Будьте готові до швидкого заряджання для безперервного використання під час ваших пригод.
Заряджайте по-своєму, потужність по-вашому
Гнучкість заряджання через розетки змінного струму, сонячні панелі, автомобільний зарядний пристрій, генератор або олив'яно-кислотні батареї, ви можете залишатися під напругою і впевнено досліджувати невідомі навіть далеко від мережі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | 2400 Вт |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | 1.5 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 2.5 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | 1 х 15 Вт |
| Выход постоянного тока | 4 х 12В/10А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 2304 |
| Емкость, мА*ч | 45000 |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Да |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | нет данных |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 2400 Вт |
| Материал корпуса | пластик, металл |
| Одновременно заряжаемых устройств | 10 шт |
| Переменный ток | 4 х 230 В |
| Пиковая мощность | 3600 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Нет |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 420 х 280 х 366.5 мм |
| Разъем прикуривателя | 12 /24 В |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1200 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 107 106 ₴




