
ДБЖ NJOY Echo Pro 2000 (UPOL-OL200EP-CG01B), Online, 4 x Schuko, USB, LCD, метал ( Чорний ) 28037
21 394 ₴
- В наличии
- Код: Echo Pro 2000
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це серія за співвідношенням ціна-якість з онлайновою топологією та всіма найважливішими функціями для комерційного середовища. Він пропонує найкраще співвідношення ціни та можливостей із нашого асортименту он-лайн ДБЖ.
Цей ДБЖ рекомендується для бізнес-ПК, офісного освітлення, банківських застосунків, комерційних приміщень, медичного обладнання.
Це чудовий вибір для захисту офісу, що пропонує всі функції, які можуть вам знадобитися в цьому разі. Echo Pro виробляє менш ніж 40 дБ шуму, що можна порівняти з навколишнім шумом у міських умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 16.6 кг г |
| Время переключения | <4 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 7 мин |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Выходное напряжение | 208-240 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 390х151х225 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 4 |
| Количество батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Мощность активная | 1501-2500 Вт |
| Мощность полная | 2000 VA |
| Назначение | коммерческие |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | непрерывного действия (On-line) |
| Форма выходного сигнала | чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 21 394 ₴



