Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки їй, обладнання й далі працює у разі вимкненої електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають жодного обслуговування. Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 9AH — олив'яно-кислотна батарея з номінальною напругою 12 В і ємністю 9 А·год. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряджання.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевий стан, не боїться нахилу та перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12 V 9 AH за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело під'єднане до мережі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг г |
| Высота | 94 мм см |
| Диапазон ёмкости | 5 - 9 А·ч |
| Емкость батареи | 9 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 2.7 А |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | нет данных |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | T2 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 65 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 822 ₴

