
Сушилка First FA-5126-9 ( Чорний ) 24529
5 455 ₴
- Готово к отправке
- Код: FA-5126-9
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Не купуйте дорогі сухофрукти. Зробіть це самі. Набагато краще. дешевший. На п'яти полицях за допомогою практичного дегідратора ви зможете сушити все, що подобається вам і вашій родині. Як сухий перекус в офісі, у школі або в дорозі. Чи то фрукти, овочі, чи то м'ясо, процес сушіння відбувається повністю автоматично за температури від 35 °C до 70 °C. Добре те, що їжу, яка в іншому разі залишилася б, можна переробити та зберігати довше. Трави також можна сушити та переробляти в суміші спецій.
Дегідратор має регульовану температуру з таймером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Вес | 5.2 кг г |
| Высота секции | 3.5 см |
| Диапазон мощности | 301 - 500 Вт |
| Дисплей | Да |
| Индикация работы | Да |
| Количество секций | 6 шт |
| Максимальная загрузка | нет данных |
| Материал поддонов | пластик |
| Общий объем | 14 л |
| Приготовление пастилы | Нет |
| Прозрачные поддоны | Да |
| Размеры | 41x27.5x29 см |
| Регулировка высоты поддона | Да |
| Сушка зелени и лекарственных трав | Да |
| Сушка макарон, лапши, теста | Нет |
| Сушка орехов | Да |
| Съемные поддоны | Да |
| Температура сушки | 35 - 70 °С |
| Цвет | Черный |
| сушка грибов | нет данных |
| сушка мяса (вяление) | Да |
| сушка овощей | Да |
| сушка рыбы (вяление) | нет данных |
| сушка фруктов | Да |
| сушка хлеба | Нет |
| сушка ягод | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 455 ₴









