Тридіапазонний маршрутизатор класу AXE7800: стандарт Wi-Fi 6E (802.11ax), новий діапазон 6 ГГц, ASUS Safe Browsing, система інформаційного захисту AiProtection Pro, підтримка спільного зашифрованого VPN-з'єднання (Instant Guard), батьківського контролю, порт 2.5G Ethernet, об'єднання каналів
Швидкісний стандарт Wi-Fi 6E. Новий діапазон частот 6 ГГц неабияк збільшує пропускну здатність мережі, забезпечує вищу продуктивність Wi-Fi та стабільніше з'єднання зі швидкістю до 7800 Мбіт/с.
Захист в один дотик. Функція ASUS Safe Browsing для блокування небажаного вмісту в один дотик, фільтрації результатів пошуку.
Безпека в будь-якому місці. Вбудована система інформаційної безпеки AiProtection Pro на основі рішень Trend Micro. Хай де ви будете, технологія ASUS Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою зашифрованого VPN-з'єднання.
Засоби батьківського контролю. Гнучкі параметри для захисту дітей від інтернет-загроз.
Підтримка AiMesh. Легке розширення покриття бездротової мережі за допомогою AiMesh-сумісних маршрутизаторів ASUS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 1.033 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (трехдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 2 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 243 х 223 х 155 мм |
| Скорость Wi-Fi | 574 Мбит/сек + 2402 Мбит/сек + 4804 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AXE7800 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 11 167 ₴










