Трирежимне під'єднання для подорожей, роботи та вдома з мобільним модемом 4G/5G, приватною точкою доступу через загальнодоступний Wi-Fi (режим WISP) і режимом маршрутизатора.
Надшвидкий Wi-Fi 6 з каналом 160 МГц неабияк збільшує пропускну здатність мережі та підтримує до 70 пристроїв зі швидкістю до 3000 Мбіт/с.
Комплексні функції VPN з активацією в один дотик, підтримка декількох протоколів, до 30 постачальників послуг і VPN типу «мережа-мережа».
Мережева безпека без передплати за допомогою AiProtection Classic комерційного рівня на базі Trend Micro, а також сканування безпеки одним дотиком і безпечний перегляд.
Просте налаштування в 3 етапи та просте керування за допомогою високо оціненого мобільного застосунка ASUS Router.
Розширюваний маршрутизатор AiMesh забезпечує безперешкодний роумінг у всьому домі з багатими розширеними функціями.
Простий і настроюваний гостьовий портал для малого бізнесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.21 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер / Мост / Wisp |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 5 шт |
| Количество портов LAN | 1 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, подставка, сумка, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 9 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 120 х 120 х 21.5 мм |
| Скорость Wi-Fi | 574 Мбит/сек + 2402 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX3000 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 226 ₴






