
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) ( Чорний ) 29646
23 559 ₴
- Готово к отправке
- Код: AD12YDC-XL-01-B-CF
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка
Внутрішня система підтримки попереку регулює інтенсивність рівня підтримки ручками з обох боків.
MagSwap
Нові технології. Зручні різнобарвні накладки на підлокітники фіксуються магнітно та вирівнюються в комфортне положення.
Магнітна подушка з ефектом пам'яті
Надм'яка подушка для голови на магніті.
Відрегулюйте її в бажане положення без зусиль.
MagClap
Легкий процес складання
Kaiser має спеціальну модульну конструкцію Magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес складання крісла.
Простіше сидіння з більшою еластичністю.
65 кг/м щільної формованої піни, ідеальне поєднання міцності та стійкості.
Комфортна технологічна спинка
Нахил спинки 90-165°. Кут гойдання 30°
ПВХ Кожа DuraXtra.
ПВХ шкіра Duraxtra забезпечує м'яке та комфортне сидіння. Стійкість до подряпин і плям, сертифікована якість і довговічність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенные механизмы | механизм Multi-functional Tilt |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Размеры сиденья | 53 х 44 - 51 х 57 см |
| Размеры спинки | 56.5 х 87 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Угол наклона спинки | 90°-165° |
Информация для заказа
- Цена: 23 559 ₴





