
Крісло для геймерів Anda Seat Phantom 3 Size L Grey (AD18Y-06-G-F) ( Сірий ) 30776
14 879 ₴
- В наличии
- Код: AD18Y-06-G-F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комфортне сидіння
Серія Anda Seat Phantom 3 виготовлена з оновленого шкірозамінника, де ПВХ-шкіра вищого класу є найкращою від компанії, але м'яка та гладка на дотик, конкурувальна з текстурою натуральної шкіри. Змінені плоскі крила сидіння забезпечують простору та зручну основу сидіння, а ергономічна спинка вписується в природний вигин спини. Все це в поєднанні з преміальною оксамитовою подушкою розміру XL для попереку та головною подушкою забезпечує максимальну продуктивність користувачів.
Ергономічний дизайн
Ергономіка є вирішальним компонентом для забезпечення комфорту та запобігання потенційним проблемам зі здоров'ям у сидінні впродовж тривалого часу. Ергономічне ігрове та офісне крісло Anda Seat Phantom 3 виводить ігри на новий рівень, покращуючи поставу, знімаючи навантаження зі спини, сідниць і всього тіла та забезпечуючи легкість під час тривалих і важких ігрових сесій або роботи.
Багатобарвна схема
Anda Seat Phantom 3 доступний у чотирьох кольорах: елегантний чорний, хмарно-білий, кремово-рожевий і попелястий. Елегантний чорний, хмарно-білий і кремово-рожевий мають поверхню зі шкірозамінника, гладку на дотик, стійкість до подряпин і плям, шкіра ПВХ преміумкласу набагато міцніша, щоб зберегти форму. Попелястий — це неймовірно дихаюча лляна тканина, яка збереже вам прохолоду, сидячи на ній упродовж тривалого часу.
Функція реактивного гойдання та кут нахилу до 160°
Завдяки спинці «comfort tech», що дає змогу користувачеві нахилятися від 90° до 160° за допомогою спинки з повним механізмом, крісло можна адаптувати до будь-яких ваших уподобань. Більше жодних турбот або труднощів, коли ви дрімаєте або дивитеся улюблені шоу, просто насолоджуйтеся ергономічною підтримкою без напруги. Сядьте під будь-яким кутом і зафіксуйте сидіння в ідеальному положенні.
Подушки з піни 60 кг/м для підтримання вашого тіла
Ідеальне поєднання міцності та пружності, формована піна Re-DenseTM, застосовується для поліпшення щільності, збільшення довговічності та полегшення проблем «провисання» сидінь згодом. У поєднанні з розкішною подушкою для попереку XL і розміром M для голови підтримує нижню частину спини, утримуючи хребет у його природному положенні, розкішне ігрове крісло також запобігає сутулості під час гри або роботи впродовж тривалого часу, заповнюючи простір між спиною та шиєю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27.9 кг г |
| Встроенные механизмы | Conventional Tilt |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Размеры сиденья | 53 х 43 - 52 х 52 см |
| Размеры спинки | 55 х 82 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Угол наклона спинки | 90°-160° |
Информация для заказа
- Цена: 14 879 ₴









