
Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XT8 V2 2pk White (90IG0590-MO3A40)_ white 39443
17 809 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90IG0590-MO3A40
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Для великих будинків. Висока швидкість, три діапазони, стабільний сигнал
Mesh-система ZenWiFi AX містить два вузли, кожен із яких являє собою Wi-Fi-маршрутизатор ASUS класу AX6600 (Wi-Fi 6). Доступні різні варіанти під'єднання вузлів одна до одної, разом вони забезпечують покриття швидкісною, надійною та захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку.
Wi-Fi 6. Стримінг у форматі 8K
Система ZenWiFi AX буде обмінюватися даними з клієнтськими пристроями у 2.2 рази швидша за тридіапазонні маршрутизатори Wi-Fi 5 класу AC3000.
Гнучке іменування
Унікальна особливість ZenWiFi AX — гнучкі можливості для іменування бездротової мережі: ви можете використовувати одне ім'я для всієї мережі або окремі імена для кожного частотного діапазону. Вибір за вами!
Щоб мережа Інтернет була безпечнішою
Система інформаційного захисту AiProtection Pro з гнучкими засобами батьківського контролю повністю безплатна впродовж усього часу експлуатації комплекту пристроїв. Ви зможете легко контролювати все, що відбувається в мережі, за допомогою зручного мобільного застосунка.
Інтелектуальні технології для «розумного» будинку
Система ZenWiFi AX ідеально підходить для сучасного високотехнологічного дому як за дизайном, так і за функціональністю (підтримання «розумних» сервісів, включно з Alexa і IFTTT).
Технологія AiMesh. Масштабовна бездротова мережа
Система ZenWiFi працює на базі ексклюзивної технології AiMesh, що дає змогу налаштувати mesh-мережу Wi-Fi легко та швидко, водночас пропонуючи досвідченим користувачам повний контроль над усіма її параметрами.
Інженерні рішення
Для швидкого оброблення даних кожен маршрутизатор ZenWiFi AX обладнаний високопродуктивним чотириядерним процесором, а їхній вертикальний корпус розроблений у такий спосіб, щоб забезпечити максимально сильний бездротовий сигнал і гарне вентилювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.716 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х2, блок питания х2, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 19 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 161.5 х 160 х 75 мм |
| Скорость Wi-Fi | 5.1 Гбит/с и более |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX6600 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 17 809 ₴




