Акумулятор гелевий LPM-GL 12 — 9 AH, ресурс циклів — 1200, Номінальна напруга 12V
Максимальний струм заряду 1.8 Аh
Зарядна напруга (буферний режим) 13.4-13.8V
Зарядна напруга (циклічний режим) 14.1-14.3V
Ємність за 20 год розряджання 9.0 Ah
Ємність за 10 год розряджання 8.6 Ah
Ємність за 5 год розряджання 8.3 Аh
Ємність за 3 год розряджання 7.5 Аh
Ємність за 1 год розряджання 6.1 Аh
Максимальний пусковий струм.47А.
Діапазон робочих температур 25°.
Клеми Т2.
Максимальний пусковий струм 47 А.
Струм короткого замикання 108 А.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг г |
| Высота | 95 мм см |
| Диапазон ёмкости | 5 - 9 А·ч |
| Емкость батареи | 9 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 1.8 А |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -5°C до +25°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | T2 |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 65 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 1 296 ₴



