Свинцево-кислотний акумулятор FEL-127 зроблений у герметичному корпусі та вироблений за технологією GEL (гелева). Ця технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту в гелеподібному стані. Така структура досягається завдяки додаванню в електроліт двоокису кремнію.
Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки GEL акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг г |
| Высота | 94 мм см |
| Диапазон ёмкости | 5 - 9 А·ч |
| Емкость батареи | 7 А·ч |
| Максимальный ток заряда | нет данных |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | нет данных |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клемм | - |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 65 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 836 ₴

