
Накопичувач SSD 480GB MSI Spatium S270 2.5" SATAIII 3D TLC (S78-440E350-P83) 36394
5 158 ₴
- Готово к отправке
- Код: S78-440E350-P83
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Всесвіт MSI пропонує системи зберігання даних із блискавичною швидкістю та неймовірною продуктивністю. Підніміть свою систему на новий рівень за допомогою SPATIUM.
Твердотільний накопичувач SPATIUM S270, оптимізований для інтерфейсу SATA III, забезпечує швидкість читання/запису до 500/450 МБ/с, що забезпечує швидке передавання даних і скорочує час завантаження ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 55 000/80 000 |
| TBW (ресурс записей) | 250 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн часов |
| Габариты | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM, S.M.A.R.T |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | Phison S11 |
| Максимальная скорость записи | 1000 МБ/с и менее |
| Максимальная скорость чтения | 1000 МБ/с и менее |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 480 ГБ |
| Объем памяти | 480 - 512 ГБ |
| Поддержка NVMe | отсутствует |
| Потребление энергии | 2 Вт |
| Ресурс записей | 201 - 500 ТБ |
| Серия | MSI Spatium S270 |
| Скорость записи | 450 МБ/сек |
| Скорость чтения | 500 МБ/сек |
| Тип памяти | 3D NAND |
| Ударостойкость | Да |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Энергопотребление | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 5 158 ₴




