
Акустична система REAL-EL S-180 Black Чорний 30437
1 239 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121100012
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Саундбар REAL-EL S-180 - це якісна звукова панель з RGB-підсвіткою для прослуховування музики та озвучування аудіо, відеоконтенту. Модель S-180 — це компактна технологічна та сучасна альтернатива класичним колонкам, яка зазвичай розміщується під монітором. Спеціальні звукові камери з фазоінверторами та динаміками всередині корпусу створюють неймовірно насичений об'ємний потужний стереозвук. Сучасний дизайн із багатобарвною підсвіткою, сенсорне керування, металева сітка, регулятор гучності із вбудованим світлодіодним індикатором стане ідеальним доповненням Вашого інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Вид товара | Саундбар |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 0.785 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | 440 х 88 х 83 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 1 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | акустическая система, руководство по эксплуатации, гарантийный талон |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | 2 х 3 Вт |
| Питание | от USB |
| Подсветка | Да |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 150 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴








