
Акумуляторна батарея Njoy GE4012FF 12 V 40 AH (BTVGCDTOMTCFFCN01B) GEL ( Чорний ) 38970
3 719 ₴
- Нет в наличии
- Код: GE4012FF
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Повністю герметичний і не вимагає технічного обслуговування
Термін експлуатації в буферному режимі: 12 років
Розширена 24-місячна гарантія
Застосування
Системи сигналізації та безпеки, Кабельне телебачення, Обладнання зв'язку, Електроінструменти, Контрольно-вимірювальне обладнання, Медичне обладнання, ДБЖ, Іграшки, Сонячні системи
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.5 кг г |
| Высота | 175 мм см |
| Диапазон ёмкости | 20 - 42 А·ч |
| Емкость батареи | 40 А·ч |
| Максимальный ток заряда | нет данных |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | нет данных |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 100% |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клемм | T6 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 165 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 3 719 ₴





