Акумуляторна батарея Armac призначена для роботи із сумісними джерелами безперебійного живлення, акумуляторними модулями та для використання в аварійних системах зв'язку та освітлення.
Великою перевагою батареї Armac є універсальність — продовжуйте час роботи електрообладнання у разі тривалих перебоїв з електропостачанням, використовуйте батарею для забезпечення роботи невеликих транспортних засобів, як-от навантажувачі та машини для прибирання.
Батарея Armac складається із шести комірок та забезпечує 20 годин роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Armac |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.55 кг г |
| Высота | 65 мм см |
| Диапазон ёмкости | 5 - 9 А·ч |
| Емкость батареи | 9 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 2.7 А |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -5°C до +25°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клемм | - |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 94 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 1 079 ₴


