
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate BarraCuda 7200 rpm 64MB (ST1000DM010) ( 3.5" ) 26378
5 641 ₴
- Нет в наличии
- Код: ST1000DM010
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Універсальні, швидкі, надійні
Диски BarraCuda — лідери ринку накопичувачів для настільних і портативних ПК за місткістю. В їхньому асортименті представлені моделі різної місткості, так що кожен клієнт зможе вибрати накопичувач BarraCuda собі по кишені. Крім ємності, потужні BarraCuda вирізняються швидкістю обертання шпинделя 7200 об./хв, що забезпечує високу продуктивність, блискавичне завантаження ігор і підтримку високих робочих навантажень.
Потужна гнучкість
Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце максимально. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, чи то зберігання медіафайлів, чи то встановлення ігор.
Переваги 3,5-дюймових жорстких дисків BarraCuda
Безумовна надійність дисків BarraCuda з понад 20-річною історією бренда, місткі моделі на будь-який бюджет і технологія багаторівневого кешування Multi-Tier забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г г |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | нет данных |
| Высота | 20.2 мм см |
| Габариты | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Дополнительная информация | оснащены технологией многоуровневого кэширования MTC |
| Максимальный уровень шума | 27 дБ |
| Назначение | для компьютеров |
| Объем буфера | 64 MB |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | 0.94 Вт |
| Потербление мощности в режиме простоя | 4.6 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | до 5.3 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 60°C |
| Серия | BarraCuda |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Скорость передачи данных | 210 Мб/с |
| Среднее время поиска | 4,16 мс |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 80 Gs / при хранении: 350 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 5 641 ₴



