Представляємо вдосконалену портативну зарядну станцію? ніжниці RIVER — оновлена RIVER 2 Max!
RIVER 2 Max ємністю 512 Втч з оновленим літієво-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів зі збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це становить понад 10 років щоденного використання.
Резервне джерело живлення для вашого дому, система EPS
Автоматичне перемикання в режим живлення з централізованої мережі на зарядну станцію? займає <30 мс, у разі раптового вимкнення електропостачання. Забезпечте постійне енергозабезпечення для 80% побутових приладів вашого дому.
Потужна та легка: оптимізована вага для ще зручнішого користування.
Нова станція RIVER 2 Max має універсальний простий дизайн і компактну вагу — 6 кг. Порівнюючи з попередньою версією — RIVER 2 Max на 30% легшим.
Швидке заряджання на ринку: 0%-100% за 60 хв
Швидке заряджання станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин. А це вп'ятеро швидше за інші електростанції на ринку. Завжди будьте готові до аварійних вимкнень електроенергії або незапланованих поїздок.
Екологічне й ефективне заряджання станції за допомогою сонячних панелей
Під'єднавши сонячну панель EcoFlow Solar Panel 220 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію?? упродовж 3 годин. Досягайте найкращої продуктивності заряджання за допомогою розумного алгоритму MPPT (Maximum Power Point Tracking), що активно визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю > 98%.
Віддалене керування
Швидко під'єднуйтеся і керуйте віддалено станцією RIVER 2 Max зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про заряджання, настроювання та вмикайте/вимикайте прилади.
Примітка:
Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної барареї. Час роботи станції може змінюватися залежно від умов використання: способу під'єднання й величини навантаження, температури зовнішнього середовища. Портативна зарядна станція — це високотехнологічний пристрій, що має модулі керування й генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок, що живить усі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, з чим потрібно враховувати під час розрахунків часу роботи від одного повного заряджання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | 600 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Вес | 6 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 5 ч |
| Время зарядки от сети | 1 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 3 ч (220 Вт) |
| Выход USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 512 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 600 Вт |
| Номинальная мощность | 500 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 7 шт |
| Переменный ток | 2 х 230 В |
| Пиковая мощность | 1000 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | EcoFlow |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 20°C до 30°C |
| Размеры | 270 х 196 х 260 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 220 Вт |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | темно-серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 21 841 ₴










