Бачили ви гарний ґаджет?! Якщо бачили, то Doogee S Punk Black вас здивує як слід. Коли ви вперше бачите цей смартфон — дизайн вражає своїм стилем. Ґаджет водо- і пилонепроникний, тому що є в арсеналі сертифікації IP68/IP69K/MIL-STD-810H — стандарт міжнародної якості. Цей смартфон ідеально підходить для використання в відрядженнях, полюванні, риболовлі та походах у ліс завдяки своїй здатності працювати під водою на глибині до 2 метрів. Навіть якщо пристрій впаде з висоти 2 метри, не потрібно турбуватися, оскільки він здатний витримати такі екстремальні умови.
Потужний, не те слово!
Процесор Spreadtrum T606 викликає захоплення, що показується в сучасних іграх, швидка швидкість, плавна робота вам буде гарантована як ніколи. Оперативна пам'ять 6+10 ГБ додає більше позитивних фарб для загальної продуктивності. Внутрішня пам'ять 256 ГБ — місткість як у простого жорсткого диска, що для мобільного пристрою величезний показник. Android 14, остання версія відомої операційної системи від Google, являє собою чималу перевагу, порівнюючи з конкурентами.
Основна та фронтальна камера!
Знімки з камерами 50+2-Мп стають цікавими та креативними. Можна використовувати цей тандем камер у різних ситуаціях, і вони вас не розчарують у якості. Фронтальна камера 16-Мп створена для соціальних мереж, знімайте якісні селфі для близьких родичів.
Плавна та швидка робота!
Для зручної роботи діагональ 6,58 дюйма буде досить, габарити дають змогу зручно використовувати в долонях. Частота оновлення екрана 90 Гц і IPS-матриця — головні складники параметрів дисплея цього смартфона. Ви отримуєте ґаджет із високою якістю кольору та плавної роботи.
Енергії на тиждень, ну майже!
Завдяки акумулятору ємністю 10 800 мА·год смартфон забезпечує тривалу автономну роботу. Виробники стверджують, що пристрій здатний пропрацювати без підзаряджання до 3-4 днів. Швидке заряджання потужністю 33 Вт входить до комплекту постачання смартфона, що дає змогу швидко заряджати пристрій лише за кілька хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Цвет | Черный |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Количество ядер | 8 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 10800 мА/ч |
| Мощность зарядки | 33 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | металл, пластик |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Особенности | защищенные |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Разъем | USB Type-C |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | Да |
| Операционная система | Android |
| Серия | Doogee S punk |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Габариты (ВхШхГ) | 178.5x83.1x17.9 мм |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Безрамочный дисплей | Нет |
| Количество основных камер | 2 |
| Разрешение дисплея | 2408x1080 |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Фронтальная камера | 13 - 20 МП |
| Популярные бренды | - |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Основная камера | 50+2 Мп |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Комбинированный слот | Да |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Наличие NFC | без NFC |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Поддержка еSim | Нет |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Отдельный слот для карты памяти | отсутствует |
| Толщина корпуса | более 15 мм |
| Наличие чехла / защитного стекла / стилуса | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Наличие наушников | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 817 ₴







