Довговічна портативна електростанція з 10-річним терміном експлуатації!
Завдяки запатентованій технології InfiniPower у поєднанні з батареями LiFePO4, надміцними електронними компонентами, інтелектуальною системою контролю температури відстежувальної температури до 100 разів і ударостійким конструкцією, Anker 535 PowerHouse слугуватиме понад десять років навіть у разі щоденного використання.
Додатковий порт USB-C
Зарядіть акумулятор до 80% менш ніж за 2,5 години за допомогою адаптера та порту USB-C. Час позбутися громіздких адаптерів, адже для швидкого заряджання ноутбука потрібен тільки один кабель.
7 портів для всієї мети
Електростанція має всі порти, необхідні для заряджання пристроїв і приладів. Вона обладнана 2 портами змінного струму, 3 портами USB-A, портом USB-C і автомобільною розеткою.
Універсальна місткість
Завдяки місткості 512 Втг, електростанція є універсальним рішенням для заряджання всього необхідного. Без проблем можна зарядити нагрівач, портативний холодильник, лампу та телевізор.
Що ви отримуєте
Портативна електростанція Anker 535, адаптер 120 Вт, кабель для підзаряджання в автомобілі, посібник з експлуатації, 5-річна гарантія та приємне обслуговування клієнтів.
5-річна гарантія
Замість звичайних 2 років портативна станція живлення Anker 535 призначена для надійного щоденного живлення ваших пристроїв упродовж 10 років. Крім того, вона пропонує чудову 5-річну гарантію для безпроблемного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | 120 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Вес | 7.6 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 5 ч |
| Время зарядки от сети | 2.5 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 3 ч (220 Вт) |
| Выход USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 60 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 1 х 12В/10А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 512 |
| Емкость, мА*ч | 160000 |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 600 Вт |
| Номинальная мощность | 500 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 7 шт |
| Переменный ток | 1 х 230 В |
| Пиковая мощность | 750 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | Anker |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Да |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 292 x 251 x 188 мм |
| Разъем прикуривателя | 12 В |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 220 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | темно-серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 21 599 ₴










