
Бездротовий маршрутизатор ASUS RT-AC1200 V2 (AC1200, 1xFE WAN, 4xFE LAN, 4 зовнішні антени) Black 28421
1 952 ₴
- Готово к отправке
- Код: RT-AC1200
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інтерфейс ASUSWRT
Графічний інтерфейс ASUSWRT полегшує настроювання маршрутизатора та адміністрування мережі. Зручний інтерфейс і спеціальні «майстри» полегшують конфігурування пристрою відповідно до потреб користувача. Навіть новачки зможуть легко налаштувати інтернет-з'єднання або мережевий принтер. Функція Quality of Service (QoS), реалізована в RT-AC1200 V2 допоможе легко налаштувати пріоритети використання пропускної здатності інтернет-з'єднання різними програмами. Є також можливість контролювати статистику використання інтернету за допомогою інтуїтивно зрозумілого графічного інтерфейсу.
Легкість адміністрування
За допомогою окремої програми ASUS Router для мобільних пристроїв з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом можна змінювати параметри маршрутизатора, контролювати мережевий трафік, діагностувати проблеми під'єднання, оновлювати код прошивки. І все це без увімкнення комп'ютера.
Підтримка високошвидкісного стандарту Wi-Fi 802.11ac і технології 256QAM
RT-AC1200 V2 — дводіапазонний бездротовий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 802.11ac, який підтримує швидкість передавання даних 867 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і 300 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Отже, цей пристрій дає змогу користувачам насолодитися перевагами технології, яку відносять до п'ятого покоління бездротових засобів комунікації.
Підтримка двох частотних діапазонів
Завдяки можливості одночасної роботи у двох частотних діапазонах (2,4 і 5 ГГц зі швидкістю 300 Мбіт/с і 867 Мбіт/с відповідно), маршрутизатор RT-AC1200 V2 забезпечує загальну швидкість передавання даних у бездротовій мережі на рівні 1167 Мбіт/с. Для перегляду вебсторінок і пошуку інформації чудово підійде діапазон 2,4 ГГц, а для потокової трансляції відео й вимогливіших до швидкості програм зручніше використовувати діапазон 5 ГГц.
Швидке налаштування
Процедура настроювання, яку можна виконати за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера, займає всього 30 секунд і складається з трьох простих кроків. Просто під'єднайте кабелі до маршрутизатора, відкрийте браузер і дотримуйтеся інструкцій майстра встановлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Нет |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.271 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 4 шт |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 177 х 126 х 34 мм |
| Скорость Wi-Fi | 300 Мбит/сек + 867 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 100 Мбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | АС1200 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 952 ₴




