Відкрийте всі можливості природи з електростанцією Bluetti AC60P: AC60P має унікальний корпус, що ідеально підходить для подорожей і використання на відкритому повітрі. Електричні ланцюги ізольовані від вентиляційних отворів, а всі зовнішні матеріали захищені від вологи та пилу за стандартом IP65*. Потужність 600 Вт, ємність 504 Вт-год і можливість розширення за допомогою батареї B80P (купується окремо) роблять його чудовим партнером для різноманітних заходів на свіжому повітрі.
AC60P підтримує чотири способи заряджання: заряджання від адаптера, автомобіля, сонячної батареї або генератора. Турбокомпресор змінного струму потужністю 600 Вт дає змогу заряджати AC60P від 0 до 80% лише за 45 хвилин. Рівень шуму дуже низький — 45 дБ і ще нижче — 40 дБ у режимі безшумного заряджання, що робить його ідеальним для невеликих приміщень, як-от спальня або намети. Завдяки вдосконаленому режиму ECO, AC60P автоматично вимикається, коли до нього не під'єднано жоден пристрій, щоб заощадити енергію.
Електростанція Bluetti AC60P може використовуватися для живлення електричних пристроїв потужністю до 600 Вт (пікове навантаження 1200 Вт). До них належать смартфони, планшети, ноутбуки, дрони, освітлювальні прилади, медичне обладнання та холодильники. Ємність можна збільшити до 2116 Вт-год за допомогою додаткових батарей B80P, які продаються окремо (до двох батарей B80P по 806 Вт-год кожна). AC60P може збільшувати свою ємність відповідно до використання, що корисно, коли вам не завжди потрібна велика потужність і ви хочете знизити загальну вагу поклажі для подорожей.
Якщо ви хочете подорожувати повністю автономно, ця електростанція є надійним рішенням: Завдяки сонячному входу потужністю 200 Вт (12-28 В, 8,2 А) ви можете заряджати AC60P за допомогою сонячної панелі. Це можливо як з оригінальною сонячною панеллю Bluetti, так і з панелями інших виробників за умови, що вони відповідають специфікаціям і мають роз'єми MC4.
Керувати AC60P ще простіше за допомогою програми BLUETTI, доступного з функцією Bluetooth. Воно надає інформацію про стан електростанції та споживання. Якщо ви хочете налаштувати, це також можна зробити за допомогою програми.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | - |
| USB Type-A | 1 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | 700 Вт |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 9.1 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Да |
| Время зарядки от прикуривателя | 5-7 ч (12 В); 3-4 ч (24 В) |
| Время зарядки от сети | 1.2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 3 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | 1 х 15 Вт |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 504 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Да |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | нет данных |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 600 Вт |
| Материал корпуса | пластик, металл |
| Номинальная мощность | 600 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 6 шт |
| Переменный ток | 2 х 220 В |
| Пиковая мощность | 1200 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | Bluetti |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от -20°С до +40°C |
| Размеры | 290 х 205 х 234 мм |
| Разъем прикуривателя | 120 Вт |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 200 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 20 399 ₴










