
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture GT-BE98 (90IG08F0-MO9A0V) ( Black ) 28814
38 446 ₴
- В наличии
- Код: 90IG08F0-MO9A0V
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чотиридіапазонний ігровий маршрутизатор GT-BE98 стандарту Wi-Fi 7 (802.11be): підтримка нових каналів 320 МГц і 4096-QAM, два порти 10G Ethernet, резервний WAN-канал, трирівневе ігрове прискорення, режим мобільних ігор, RGB-під технологією AiMesh, вбудована система інформаційної безпеки, комплексні функції VPN
Підтримка швидкісного стандарту Wi-Fi 7 (802.11be) з новими 320 МГц каналами в діапазоні 6 ГГц і 4096-QAM неабияк збільшує пропускну здатність, забезпечуючи швидкість передавання даних до 25 Гбіт/с
Технологія Multi-Link Operation дає змогу одночасно під'єднуватися до декількох діапазонів, забезпечуючи стабільне інтернет-з'єднання і високе ефективне передавання даних
Нові зовнішні антени з подвійними фідерами збільшують покриття мережі завдяки високій ефективності та високому рівню сигналу.
Два порти 10 Гбіт/с і чотири порти 2,5 Гбіт/с: швидке дротове під'єднання та гнучкість для ігор, що вимагають високої пропускної здатності
Вбудована система інформаційного захисту AiProtection Pro професійного рівня на базі рішень Trend MicroTM, функція миттєвого сканування загроз і безпечного перегляду вебсторінок (Safe Browsing)
Комплексні функції VPN, включно з міжсистемою VPN і мобільною програмою Instant Guard для створення захищеного каналу передавання даних через загальнодоступне під'єднання Wi-Fi
Якісне з'єднання й розширені функції у великому домі завдяки підтримці технології AiMesh
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 2 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (трехдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер / Мост |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 2 |
| Количество антенн | 8 шт |
| Количество портов LAN | 5 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | игровой |
| Напряжение питания | 19.5 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 350.41 х 350.41 х 220.6 мм |
| Скорость Wi-Fi | 5.1 Гбит/с и более |
| Скорость портов LAN | 10 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | BE25000 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 38 446 ₴








