
WiFi Mesh система Mercusys Halo H30G (2-pack) (AC1300, 2хGE WAN/LAN, Beamforming, MESH, 2-pack) white 30356
3 223 ₴
- Готово к отправке
- Код: Halo H30G(2-pack)
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одна уніфікована мережа — завдяки передовій технології Mesh пристрої Halo працюють разом, щоб створити єдину цілісну домашню мережу з одним ім'ям WiFi та паролем.
Безперебійний роумінг — автоматично перемикайтеся між Halos під час переміщення будинком, завжди отримуючи найкращий сигнал, щоб насолоджуватися найшвидшими з'єднаннями для всіх ваших пристроїв.
Покриття всього будинку — ковдра площею до 2800 футів (260 м?) з високошвидкісним Wi-Fi, усуваючи мертві зони Wi-Fi у вашому домі.
Дводіапазонний Wi-Fi 1,3 Гбіт/с — Halo H30G забезпечує швидке та стабільне під'єднання до 100 пристроїв зі швидкістю до 1300 Мбіт/с і працює з основними провайдерами інтернет-услуг (ISP) і модемами.
Легке керування програмами — використовуйте застосунок MERCUSYS, щоб швидко налаштувати та керувати Wi-Fi.
Повні гігабітні порти — 2 порти Gigabit на один блок Halo для швидких дротових з'єднань
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.51 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 2 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 2 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х2, блок питания х2, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 100+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 88 х 88 х 88 мм |
| Скорость Wi-Fi | 400 Мбит/сек + 867 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | АС1300 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Информация для заказа
- Цена: 3 223 ₴





