Покриття всього будинку
Mesh-система ZenWiFi AX Hybrid складається з декількох Wi-Fi маршрутизаторів ASUS класу AX1800, у кожному з яких вбудований адаптер HomePlug AV2 для передавання даних через електромережу, що має електромережі. Це рішення забезпечує покриття швидкісною, надійною та захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку.
Ідеальне рішення для будівель із товстими стінами
ZenWiFi AX Hybrid поєднує в собі технології Wi-Fi та Powerline для покриття швидкісною мережею будівель із товстими або металевими стінами, що викликають проблеми під час використання в ролі магістрального каналу (backhaul) з'єднання Wi-Fi. Це рішення дає змогу використовувати для з'єднання маршрутизаторів між собою дроти наявної електромережі, тому домашні пристрої зможуть обмінюватися даними в бездротовій мережі на повній швидкості Wi-Fi 6 класу AX1800. Стандарт HomePlug AV2 MIMO підтримує майже вдвічі вищу швидкість*, ніж попередній.
*За результатами внутрішніх тестів ASUS. Найкращий результат дає безпосереднє під'єднання пристрою до розетки. Під'єднання через подовжувач погіршує робочі характеристики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.66 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер / Мост |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 4 шт |
| Количество портов LAN | 2 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х2, блок питания х2, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 110-240 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 148 х 71 х 208 мм |
| Скорость Wi-Fi | 574 Мбит/сек + 1201 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX1800 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 9 173 ₴










