
Кронштейн КВАДО К-42 чорний (VESA200х200) ( Чорний ) 29004
1 240 ₴
- В наличии
- Код: К-42
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КВАДО K-42 — це настінне кріплення для РК-телевізорів. Алюмінієві деталі КВАДО K-42 зі стильною, гладкою поверхнею забезпечують незвичайну жорсткість і стійкість.
За допомогою настінного кронштейна КВАДО K-42 ви можете розташувати РК, плазмову та ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може розв'язати проблему з розміщенням екрана в тому разі, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | выносной, поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 75 - 405 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 15" - 32" |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | +5/-22° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴




