XP-Pen Deco Fun XS остання розробка від XP-Pen. Використання Deco Fun для віддаленого навчання дозволить учням та вчителям взаємодіяти та ділитися своїми думками та ідеями в режимі реального часу. Завдяки нескінченній кількості пензлів, квітів та шаблонів ви можете без особливих зусиль створювати навчальні посібники, анімовані історії, презентації та ділитися ними._x000D_
_x000D_
Ви можете грати у osu! з Deco Fun швидко та точно. Deco Fun допоможе вам краще слідувати ритму, покращити продуктивність та потрапити до рейтингу. Це чудовий шанс вивчити ще більше можливостей для ігор!_x000D_
_x000D_
Deco Fun сумісний з операційними системами Android, Chrome OS, Linux, Windows та MacOS. Він підтримує більшість програм для цифрової роботи, дистанційного навчання, малювання та анімації, включаючи Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe Photoshop, SAI та інші. І точно задовольнить усі ваші творчі бажання!_x000D_
_x000D_
1 графічний планшет,_x000D_
1 стілус P01,_x000D_
10 змінних наконечників для пера,_x000D_
1 Дріт USB-C,_x000D_
1 посібник користувача,_x000D_
1 гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XP-Pen |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A6 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Да |
| Bluetooth | Нет |
| Chrome OS | Да |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Нет |
| Linux | Да |
| Mac OS | Да |
| USB | Нет |
| USB Type-C | Да |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Нет |
| mini USB | Нет |
| Вес | нет данных г |
| Время отклика | 7.5 мс мс |
| Высота считывания пера | 10 мм |
| Дальность передачи данных | Нет |
| Диагональ | 5.7" |
| Документация | Нет |
| Дополнительно | зажим для смены наконечников |
| Емкость батареи | Нет |
| Кабель | Да |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | - |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | Нет |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | P01 |
| Перчатка | Нет |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | Нет |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 121.9 х 76.2 мм |
| Размеры | 182.4 х 134.7 х 10.5 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | 220 PPS |
| Сменные наконечники | 10 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное |
| Точность позиционирования | нет данных |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 2 392 ₴




